جمعه, ۲۹ تیر ۱۴۰۳ - Friday, 19 July 2024

هیأت اجرایی انتخابات چهاردهم ریاست جمهوری در جزیره خارگ تشکیل شد + گزارش تصویری

بخشدار ویژه خارگ گفت: هیأت اجرایی انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در این جزبره تعیین و فعالیت آنها در حوزه انتخابیه خارگ آغاز شد.


به گزارش خارگ آنلاین : محمدرضا دشتی زاده عصر سه شنبه در نشست هیأت اجرایی بخش ویژه خارگ ضمن تسلیت شهادت رئیس جمهور محبوب و مردمی و همراهان شهید وی اظهار کرد: با توجه به اصل ۱۳۱ قانون اساسی مبنی بر الزام در برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری ظرف مدت ۵۰ روز، نخستین جلسه ستاد انتخابات بخش ویژه خارگ با حضور اعضا برگزار شد.

وی افزود: رعایت اصل بی طرفی، امانت داری، سلامت و امنیت در کنار شور انتخاباتی با مشارکت دادن و دخیل ساختن علما، بزرگان، معتمدان و ریش سفیدان، نخبگان، طیف‌های بانوان، جوانان، ورزشکاران، اصناف و بازاریان و سایر اقشار جامعه با هدف شبکه سازی و برگزاری باشکوه و حماسی انتخابات در اولویت است.

بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: تمام تلاش متولیان برگزاری انتخابات جذب حداکثری مردم و گرما بخشیدن به انتخابات بوده و در کنار آن به رقابت سالم و امنیت و سلامت آن اندیشیده می‌شود.

دشتی زاده گفت: هیأت اجرایی را عمدتاً از خود مردم تشکیل می‌شود و پای صندوق‌ها نیز خود مردم حضور دارند و همه عوامل اجرایی در جزیره خارگ در خدمت کار انتخابات هستند.

بر اساس این گزارش ، عبداله چرخی، حمزه شنوئی، ناصر شهبازی، احمدرضا کنعانی، حامد عرب زاده، مهدی بارگاهی، محمد رضایی، حسین احمدی و محمدرضا گماشی به ترتیب به عنوان اعضای هیأت اجرایی بخش ویژه خارگ انتخاب شدند.

خارگ
۱۴۰۳/۰۳/۰۸ ۰۰:۰۳
اخبار منتخب
پر بازدیدترین اخبار